Spis pomocy
według kategorii
Tablica interaktywna
w1 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Tablica interaktywnaSolidna konstrukcja oraz bardzo trwała i odporna powierzchnia tablicy przystosowana do warunków panujących w klasie. Wbudowany system dźwiękowy - głośniki i wzmacniacz. Dwa porty USB umożliwiające podłączenie urządzenia peryferyjnego. Wbudowany tryb pracy Dual-User- możliwa obsługa urządzenia przez dwóch użytkowników jednocześnie. Szybki proces kalibracji. Dołączone uchwyty do montażu naściennego.
Projektor Vivitek D252ST
w2 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Projektor  Vivitek  D252STProfesjonalny przenośny projektor multimedialny oferujący czysty i wyraźny obraz. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają idealne odwzorowanie kolorów i pozwalają na wyświetlanie filmów. Żywotność lampy wydłużona do ok. 4.000 godzin (Eco-Mode). Małe zużycie energii.
Plansze interaktywne z przyrody dla szkoły podstawowej
w3 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Plansze interaktywne z przyrody dla szkoły podstawowej Program komputerowy składający się z 44 plansz interaktywnych. Treści edukacyjne w nim zawarte przygotowano zgodnie z podstawą programową do nauczania Przyrody w klasach 4-6 szkoły podstawowej i podzielono na następujące działy: "Biologia" (m.in. rośliny,zwierzęta,człowiek),"Geografia" (m.in. mapa,kompas,wielcy odkrywcy, piętra roślinności), "Chemia" (m.in. stany skupienia substancji), "Fizyka" (m.in. światło, prędkość, zależność drogi od czasu). Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy oraz testów. Dodatkowe narzędzia multimedialne tj.: możliwość wyłączania tekstów, dopisywania komentarzy na planszach, podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy, umożliwiają nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe zawiera około 150 pytań testowych jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę. Program jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w szkole, gdzie może stanowić ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli. Zalecane jest wyświetlanie programu poprzez rzutnik multimedialny, a korzystanie z programu w połączeniu z tablicą interaktywną dodatkowo wzbogaca lekcję.
Komputer nauczycielski
w4 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Komputer nauczycielski Komputer dla nauczyciela o bieżących parametrach technicznych (parametry dostosowane do oferowanych w danym momencie na rynku - szybko zmieniającym się) umożliwiający współpracę z wszystkimi dostarczanymi nowoczesnymi urządzeniami, w tym z kamerą mikroskopową, stacja pogody elektroniczną, projektorem multimedialnym, tablicą interaktywną...
Komputer na stanowisko uczniowskie
w5 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Komputer na stanowisko uczniowskie Komputer dla grupy uczniów, na jedno stanowisko uczniowskie. Parametry bieżące oferowane w danym momencie na szybko zmieniającym się rynku komputerowym - bieżące technologicznie, umożliwiające współpracę m.in. z dostarczanymi mikroskopem z kamerą cyfrową i multimediami.
powrót do góry
Copyright ® 2011-2016 "JANGAR" Grażyna Gach, Warszawa