Spis pomocy
według kategorii
Kamertony rezonacyjne, komplet 2 z młotkiem
l1 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Kamertony  rezonacyjne,  komplet  2  z  młotkiemDwa kamertony 440Hz, jeden z przesuwaną zworą. Widełki zdejmowane. Miękki młotek w komplecie. Pudła rezonansowe wykonane z drewna bukowego zapewniają doskonały efekt doświadczeń!
Klosz próżniowy z pompą ręczną
l2 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Klosz próżniowy z pompą ręcznąEkonomiczna wersja klasycznej pomocy demonstrującej, iż fale dźwiękowe nie rozchodzą się w próżni. W skład kompletu wchodzi klosz przezroczysty z dzwonkiem (zasilanie 4-6V AC/DC, bateria płaska dołączona) umieszczany na gumowanej podstawie z wmontowaną pompą ręczną umożliwiającą znaczne rozrzedzenie gazów wewnątrz klosza i obniżenie głośności dzwonka. Zastosowanie pompy ręcznej czyni pomoc łatwiejszą do wykorzystania na lekcji i choć nie zapewnia warunków próżni, prezentuje różnicę w głośności.
Zestaw wprowadzający do muzyki - uczniowski
l3 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Zestaw wprowadzający do  muzyki - uczniowskiZestaw prostych elementów, które montowane i wykorzystywane w różny sposób wprowadzają w świat dźwięków i muzyki. W skład zestawu wchodzą m.in.: pudło rezonansowe, elementy służące do zawieszania nad pudłem dzwonków oraz strun, budowy wietrznych dzwonków oraz fletni, dzwonki metalowe i plastikowe, struny gumowe, membrana do mini-bębenka, pałeczka.
powrót do góry
Copyright ® 2011-2016 "JANGAR" Grażyna Gach, Warszawa