Spis pomocy
według kategorii
Atlas roślin doniczkowych wraz z kompletem doniczek ceramicznych i biodegradowalnych
c1 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Atlas roślin doniczkowychAtlas popularnych roślin doniczkowych ze zdjęciami, opisami i wskazówkami dotyczącymi ich uprawy w warunkach domowych i klasowych.
Siatka na motyle z drążkiem aluminiowym
c2 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Siatka na motyle z drążkiem aluminiowymSiatka do połowu motyli wykonana z poliestru, zawieszona na obręczy o średnicy 35 cm zamocowanej na lekkim drążku aluminiowym, teleskopowym długości 46-78 cm.
Prasa do roślin zielnych (pełna)
c3 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Prasa do roślin zielnychPrasa do roślin zielnych wykonana z pełnych płyt drewnianych, dodatkowo dokręcanych śrubami zapewniających odpowiedni, regulowany nacisk na okazy roślinne umieszczane wewnątrz. Podstawowy wymiar: ok. 45 x 30 cm.
Komplet filmów DVD o tematyce leśnej
c3 1 kpl. POMOC NAUCZYCIELSKA
Komplet filmów DVD o tematyce leśnejw tym między innymi:
Funkcje lasu, Moczary i uroczyska, Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu, Rok w puszczy
Audio CD: Tajemnice puszczy - rozpoznawanie głosów zwierząt
c11 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Audio CD: Tajemnice puszczy - rozpoznawanie głosów zwierzątNa płycie usłyszymy głosy zwierząt puszczy - ssaków, ptaków i owadów, a także wszystkich naszych odzywających się płazów. Szczeka sarna, zawodzą wilki, rechocze łoś na bagnie, jelenie ryczą podczas jesiennych godów, słychać turkucia podjadka i łatczyna brodawnika, zachwycają koncerty paskówek, żab wodnych i rzekotek. Lektor opowiada tak ciekawie. Do płyty dołączone krótkie opisy ze zdjęciami w formie książeczki.
:Jaki to ptak-cz. 1,2,3
c12 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Jaki to ptakFilm przepięknie ukazuje dziewiczą przyrodę bagien i mokradeł, często niedostępną do obserwacji przez zwykłego człowieka. Pokazane są różne i często rzadkie gatunki zwierząt i roślin. Film można oglądać w 5 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, rosyjskiej. Długość filmu: 35'00.
Globus zoologiczny
c13 1 szt. POMOC UCZNIOWSKA
x ILOŚĆ STANOWISK
Globus zoologicznyGlobus tematyczny o średnicy globu 22 cm. Wersja polska.
Wielopunktowe stanowisko dokarmiania ptaków
c14 1 szt. POMOC NAUCZYCIELSKA
Wielopunktowe stanowisko dokarmiania ptakówWielofunkcyjne stanowisko dokarmiania ptaków, a przy okazji obserwowania tej różnorodnej grupy zwierząt, ich zwyczajów żywieniowych i związanych z nimi przystosowaniami do życia. To wbijane w podłoże stanowisko ma specjalne zawieszane karmniki, dostosowane do dwóch różnych rodzajów pożywienia, miejsce na zawieszanie pożywienia w osłonce siatkowej oraz pojemnik na wodę. Wszystko na jednym stelażu.
powrót do góry
Copyright ® 2011-2016 "JANGAR" Grażyna Gach, Warszawa